Florise Rapla juuksurid kasutavad töös Joico, Olaplexi, Nioxini, Schwarzkopfi ja Goldwelli tooteid.

JOICO tegeleb pidevalt innovaatiliste professionaalsete juuksehooldustoodete arendamisega. Nad täiustavad pidevalt oma tehnoloogiaid või loovad täiesti uusi, et hoida oma mainet ja kõrget taset maailmamastaabis. Seetõttu võib kindel olla, et JOICO hõlmab endas kõige paremaid ja kasulikumaid koostisosi maailmas. Näiteks sheavõie Aafrikast ja orhideeõli Aasiast, sest JOICO jaoks pole ükski maailmanurk liiga kaugel, kui sealt leiab parimat!

Olaplex on rahvusvaheliselt tunnustatud bränd, mille toodete eesmärk on kaitsta juukseid erinevatel keemiliste protseduuridel tekkivate kahjustuste eest.

Nioxin pakub lahendusi hõrenevatele juustele- meestele ja naistele.

Schwarzkopfi sarja tootjaid kannustab südamest tulev kiindumus ilusate juuste vastu ning seda peegeldavad ka kõik nende tooted. Schwarzkopfi esindatavateks väärtusteks on innovatsioon, usaldusväärsus, kvaliteet ja pädevus.

Goldwell on rahvusvaheliselt tuntud eksklusiiv - juuksehooldusvahendite tootja. Goldwelli missioon on luua kõrgkvaliteetseid hooldusvahendeid juustele. Goldwell on alguse saanud 1948 aastal Saksamaal ning on tänasel päeval üks populaarsemaid professionaalseid juuksehooldus vahendeid tootev ettevõte kogu maailmas.

 

 

 

 

Tutvuge ka Rapla juuksuri hinnakirjaga.

 

Go to top